KUNNE DU TÆNKE DIG AT VÆRE VORES NYE TRÆNER?

Vi er altid på udkig efter nye engagerede personer som kunne have lyst til at have med børn, unge og ældre at gøre.

Vi er en forening som både rummer breddegymnastik og konkurrencehold.

Her på hjemmesiden under Hold kan du se de mange typer hold vi har.

Hvis du har mod på at prøve kræfter med dit eget hold og måske du har dine egne ideer til et hold, så tilmeld dig her og vi vil tage kontakt til dig snarest.

TILMELD
 

NAVN

TLF

EMAIL

  Amanda Sandgaard

Træner:
Rytmepiger 6 – 9 år

  enamanda@hotmail.com
  Anna Eriksen

Træner:
Pigespring 0.-1. klasse
Pigespring 2.-4. klasse

5152 6417 anna-eriksen@hotmail.com
annette-riddersholm-kristensen Annette Riddersholm

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

3095 1275 ariddersholm@gmail.com
  Astrid Overvad Bruun

Træner:
Pigespring 0.-1. klasse
Pigespring 2.-4. klasse

3152 5367 astrid_bruun@hotmail.com
Camilla Ebersbach Camilla Ebersbach

Supporter:
Grand Prix Mikro

 2011 9908 camillalarsen18@hotmail.com
Camilla Kvorning Storgaard Camilla Kvorning Storgaard

Supporter:
Grand Prix Mini

2345 1365 camillakstorgaard@hotmail.com
caroline-ariane-wraae Caroline Ariane Wraae Rasmussen

Træner:
Grand Prix Mini

5335 0779 caroline@mxm.dk
Charlotte Ellehuus Charlotte Ellehuus

Træner:
Micro turbo (4-5 år)

5074 0678 charlotte-ellehuus@hotmail.com
claus-toft Claus Toft

Træner:
Drengespring (4-5 år)

4055 5231 ctoftchristensen@gmail.com
  Emma Louise Worm

Træner:
Mini Turbo (5-6 år)

6176 9875 e.worm17@gmail.com
Erick Rosenby Morales Erick Rosenby Morales

Træner:
TeamGym Talent U8

3092 1250 erickrmorales1@gmail.com
   

Flemming Holm Bergholdt

Træner:
TeamGym Talent U8

 

5172 8757 flemming.holm.bergholdt@rsyd.dk
   

Frederikke Boll

Træner:
Grand Prix Micro

 

2286 8789 frederikkeboll@hotmail.com
Helle Buchbjerg Helle Buchbjerg

Supporter:
TeamGym Micro A+B

2463 3126 helle.buchbjerg@rsyd.dk
Ida Bugge Ida Bugge

Træner:
Grand Prix Junior

Grand Prix Pigerække

   
  Isabella Illum Olsen

Træner:
Rytmepiger 6 – 9 år

5053 5733 isa-jasmin@hotmail.com
Jakob Madsen Jakob Madsen

Træner:
TeamGym Talent Mikro

2721 2942 jakob_madsen@get2net.dk
  Karoline Frost Gjengedal

Træner:
Øvede piger 20+

  karoline-gjengedal@hotmail.com
karin-l-kappel Karin L. Kappel

Træner:
Drengespring (4-5 år)

3168 2155 karinkappel@hotmail.com
Karna Kjeldsen Karna Kjeldsen

Træner:
TeamGym Talent Mikro

6086 6512 karnakjeldsen@hotmail.com
Kirsten Bomholdt Poulsen

Træner:
Motionsgymnastik for mænd

2729 5442 k.bomholdt@hotmail.com
  Laura Birckner

Træner:
Grand Prix Micro

 

2758 2426 lauraharloffbirckner@gmail.com
Laura Kieler Laura Kieler

Træner:
Grand Prix Junior

Grand Prix pigerække

2874 3221 laura.kieler0704@gmail.com
line-staehr Line Stæhr

Træner:
Grand Prix Senior

6095 6758 bygmark20@gmail.com
Louise Rosenby Morales Louise Rosenby Morales

Træner:
TeamGym Talent U8
TeamGym Mini A + Junior A

6126 6063 l.rosenby@hotmail.com
Lærke Menzel Lærke Julie Hveisel Mensel

Træner:
Micro turbo (4-5 år)

2621 2592 l.mensel2112@gmail.com
Mikael Møller-Jensen Mikael Møller-Jensen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A (Holdleder)

2920 7885 mikael.moller-jensen@ge.com
  Nanna Jacobsen

Træner:
Øvede Piger 20+

 

4181 7197 nej94@hotmail.com
ole-koldby-jensen Ole Koldby Jensen

Træner:
TeamGym Micro A+B

2046 2465 oj@lip.dk
Pernille Kronholm Rasmussen Pernille Kronholm Rasmussen

Supporter:
TeamGym Talent U8
TeamGym Mini A + Junior A

2057 0026 pernillekr@live.dk
  Pernille Bundgaard Riggelsen

Træner:
Prinsesseholdet

2213 9117 pernille.riggelsen@hotmail.com
Stine Pedersen Stine Pedersen

Træner:
Grand Prix Mini
Grand Prix Senior

6015 5152 stine.p@hotmail.com
Tanja T. Haas Tanja T. Haas

Træner:
Power Effekt

2398 4116 tmhaas@webspeed.dk
tobias-falslund-andersen Tobias Falslund Andersen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

4053 7360 tobiasandersen94@hotmail.com
Winnie Skaarup Møller-Jensen Winnie Skaarup Møller-Jensen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

6128 3361 winn.moeller@gmail.com
alfred-eskelund Alfred Eskelund

Hjælpetræner:
TeamGym Talent U8

   
Andrea Graves Larsen Andrea Graves Larsen

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-4. klasse

   
Anna Kølle Andersen

Hjælpetræner:
Grand Prix Mikro

   
  Emma Birkebæk Lauridsen

Hjælpetræner:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

   
  Ellen Fischer

Hjælpetræner:
Grand Prix Mini

   
  Frida Cordes

Hjælpetræner:
Prinsesseholdet

   
  Janus Riddersholm Kristensen

Hjælpetræner:
Teamgym micro

   
  Karoline Kølle Andersen

Hjælpetræner:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

   
  Kristoffer Riddersholm Kristensen

Hjælpetræner:
Teamgym micro

   
niels-peter-knudsen Niels Peter Knudsen

Hjælpetræner:
TeamGym Mini A + Junior A

   
Petrine Hansen Petrine Marie Hansen

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-1. klasse

Pigespring 2.-4. klasse

   
Rosa Nonnemann Rosa Nonnemann

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-1. klasse

Pigespring 2.-4. klasse

   
  Rose Hornshøj

Hjælpetræner:
Grand Prix Mini

   
  Tobias Grossen

Hjælpetræner:
Teamgym Talent U8