KUNNE DU TÆNKE DIG AT VÆRE VORES NYE TRÆNER?

Vi er altid på udkig efter nye engagerede personer som kunne have lyst til at have med børn, unge og ældre at gøre.

Vi er en forening som både rummer breddegymnastik og konkurrencehold.

Her på hjemmesiden under Hold kan du se de mange typer hold vi har.

Hvis du har mod på at prøve kræfter med dit eget hold og måske du har dine egne ideer til et hold, så tilmeld dig her og vi vil tage kontakt til dig snarest.

TILMELD
 

NAVN

TLF

EMAIL

  Anna Eriksen

Træner:
Pigespring 0.-4. klasse

5152 6417 anna-eriksen@hotmail.com
annette-riddersholm-kristensen Annette Riddersholm

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

3095 1275 ariddersholm@gmail.com
Camilla Ebersbach Camilla Ebersbach

Træner:
Grand Prix Mikro

 2011 9908 camillalarsen18@hotmail.com
camilla-frederiksen Camilla Schiødt Risager

Træner:
Grand Prix Junior

2811 3667 camillasf@live.dk
Camilla Kvorning Storgaard Camilla Kvorning Storgaard

Supporter:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken

2345 1365 camillakstorgaard@hotmail.com
caroline-ariane-wraae Caroline Ariane Wraae Rasmussen

Træner:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken

5335 0779 caroline@mxm.dk
Charlotte Ellehuus Charlotte Ellehuus

Træner:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

5074 0678 charlotte-ellehuus@hotmail.com
claus-toft Claus Toft

Træner:
Drengespring (4-5 år)

4055 5231 ctoftchristensen@gmail.com
Erick Rosenby Morales Erick Rosenby Morales

Træner:
TeamGym Talent U8

3092 1250 erickrmorales1@gmail.com
  Flemming Holm Bergholdt

Træner:
TeamGym Talent U8

5172 8757 flemming.holm.bergholdt@rsyd.dk
Freja Gomes Freja Gomez

Træner:
Forældre/Barn 2-4 år

2666 3603 frejaholm@msn.com
Helle Buchbjerg Helle Buchbjerg

Supporter:
TeamGym Micro A+B

2463 3126 helle.buchbjerg@rsyd.dk
Jakob Madsen Jakob Madsen

Træner:
TeamGym Talent Mikro

2721 2942 jakob_madsen@get2net.dk
karin-l-kappel Karin L. Kappel

Træner:
Drengespring (4-5 år)

3168 2155 karinkappel@hotmail.com
Karna Kjeldsen Karna Kjeldsen

Træner:
TeamGym Talent Mikro

6086 6512 karnakjeldsen@hotmail.com
Kirsten Bomholdt Poulsen

Træner:
Motionsgymnastik for mænd

2729 5442 k.bomholdt@hotmail.com
Laura Kieler Laura Kieler

Træner:
Pigespring 0.-4. klasse (Holdleder)

2874 3221 laura.kieler0704@gmail.com
line-staehr Line Stæhr

Træner:
Grand Prix Junior
Grand Prix Senior

6095 6758 bygmark20@gmail.com
Lone Knudsen Krogsbøll Lone Knudsen Krogsbøll

Træner:
Rytmepiger (6-9 år)

5177 7344 lone@krogsboell.dk
Louise Rosenby Morales Louise Rosenby Morales

Træner:
TeamGym Talent U8
TeamGym Mini A + Junior A

6126 6063 l.rosenby@hotmail.com
Lærke Menzel Lærke Julie Hveisel Mensel

Træner:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

2621 2592 l.mensel2112@gmail.com
Mikael Møller-Jensen Mikael Møller-Jensen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A (Holdleder)

2920 7885 mikael.moller-jensen@ge.com
ole-koldby-jensen Ole Koldby Jensen

Træner:
TeamGym Micro A+B

2046 2465 oj@lip.dk
  Pernille Andersen

Træner:
Prinsesseholdet

5369 1202 pernilleandersen1995@hotmail.com
Pernille Kronholm Rasmussen Pernille Kronholm Rasmussen

Supporter:
TeamGym Talent U8
TeamGym Mini A + Junior A

2057 0026 pernillekr@live.dk
rebecca-dalby-damm Rebecca Dalby Damm

Træner:
Øvede Piger 20+

2751 8180 rebecca.dalbydamm@gmail.com
Stine Pedersen Stine Pedersen

Træner:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken
Grand Prix Senior

6015 5152 stine.p@hotmail.com
Tanja T. Haas Tanja T. Haas

Træner:
Power Effekt

2398 4116 tmhaas@webspeed.dk
tobias-falslund-andersen Tobias Falslund Andersen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

4053 7360 tobiasandersen94@hotmail.com
Winnie Skaarup Møller-Jensen Winnie Skaarup Møller-Jensen

Træner:
TeamGym Mini A + Junior A

6128 3361 winn.moeller@gmail.com
alfred-eskelund Alfred Eskelund

Hjælpetræner:
TeamGym Talent U8

   
Andrea Graves Larsen Andrea Graves Larsen

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-4. klasse

   
Anna Kølle Andersen

Hjælpetræner:
Prinsesseholdet
Grand Prix Mikro

   
  Emlie Marie Bach

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-4. klasse

   
  Frida Cordes

Hjælpetræner:
Prinsesseholdet

   
Ida Bugge Ida Bugge

Hjælpetræner:
Grand Prix Junior

   
Ida Jäger Laursen Ida Jäger Laursen

Hjælpetræner:
Grand Prix Junior

   
ida-vinther-rasmussen Ida Vinther Rasmussen

Hjælpetræner:
Prinsesseholdet
Grand Prix Mikro

   
  Janus Riddersholm Kristensen

Hjælpetræner:
Teamgym micro

   
  Karoline Kølle Andersen

Hjælpetræner:

   
  Kristoffer Riddersholm Kristensen

Hjælpetræner:
Teamgym micro

   
Lærke Menzel Louise Damgaard-Nielsen

Hjælpetræner:
Drengespring (4-5 år)

   
niels-peter-knudsen Niels Peter Knudsen

Hjælpetræner:
TeamGym Mini A + Junior A

   
Petrine Hansen Petrine Marie Hansen

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-4. klasse

   
Rosa Nonnemann Rosa Nonnemann

Hjælpetræner:
Pigespring 0.-4. kl

   
  Tobias Grossen

Hjælpetræner:
Teamgym Talent U8

   
TrineRigetJorgensen Trine Riget Jørgensen

Hjælpetræner:
Grand Prix Junior