KUNNE DU TÆNKE DIG AT VÆRE VORES NYE INSTRUKTØR?

Vi er altid på udkig efter nye engagerede personer som kunne have lyst til at have med børn, unge og ældre at gøre.

Vi er en forening som både rummer breddegymnastik og konkurrencehold.

Her på hjemmesiden under Hold kan du se de mange typer hold vi har.

Hvis du har mod på at prøve kræfter med dit eget hold og måske du har dine egne ideer til et hold, så tilmeld dig her og vi vil tage kontakt til dig snarest.

TILMELD  

 

NAVN

TLF

EMAIL

agnete-runge-jepsen Agnete Runge Jepsen

Instruktør:
Øvede Piger 20+

 3070 7050  agneterj@gmail.com
  Alexander Møller Larsen

Instruktør:
Drengespring 9-13 år

 2234 6117  Xander.m.larsen@gmail.com
annette-riddersholm-kristensen Annette Riddersholm

Instruktør:
TeamGym mini A + junior A

 3095 1275  ariddersholm@gmail.com
camilla-frederiksen Camilla Schiødt Risager

Instruktør:
Grand Prix pigerække

 2811 3667  camillasf@live.dk
Camilla Kvorning Storgaard Camilla Kvorning Storgaard

Instruktør:
Grand Prix mini

 2345 1365  camillakstorgaard@hotmail.com
Charlotte Ellehuus Charlotte Ellehuus

Instruktør:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

Hjælpeinstruktør:
Rytemepiger (6-9 år)

 5074 0678  charlotte_ellehuus@hotmail.com
claus-toft Claus Toft

Instruktør:
Drengespring (4-5 år)

 4055 5231  ctoftchristensen@gmail.com
Erick Rosenby Morales Erick Rosenby Morales

Instruktør:
TeamGym micro A+B (Holdleder)
TeamGym mini A + junior A

 3092 1250  erickrmorales1@gmail.com
Freja Gomes Freja Gomez

Instruktør:
Forældre/Barn 2-4 år

 2666 3603  frejaholm@msn.com
Helle Buchbjerg Helle Buchbjerg

Instruktør:
TeamGym micro A+B

 2463 3126  helle.buchbjerg@rsyd.dk
Julie Enghuus Svendsen Julie Enghuus Svendsen

Instruktør:
Princesseholdet (4-5 år)

 2855 8646  juliesvendsen21@hotmail.com
karin-l-kappel Karin L. Kappel

Instruktør:
Drengespring (4-5 år)

 3168 2155  karinkappel@hotmail.com
Kirsten Bomholdt Poulsen

Instruktør:
Motionsgymnastik for mænd

 2729 5442  k.bomholdt@hotmail.com
Laura Kieler Laura Kieler

Instruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

 2874 3221  laura.kieler0704@gmail.com
lennart-holmberg-nielsen Lennart Holmberg Nielsen

Instruktør:
Drengespring (9-13 år)

 2826 0454  lennartholmberg2@gmail.com
line-staehr Line Stæhr

Instruktør:
Grand Prix pigerække

 6095 6758  bygmark20@gmail.com
Loay Fayez Al-sitt

Instruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

 5354 0430  loay-13@hotmail.com
Lone Knudsen Krogsbøll Lone Knudsen Krogsbøll

Instruktør:
Rytmepiger (6-9 år)

5177 7344  lone@krogsboell.dk
Louise Rosenby Morales Louise Rosenby Morales

Instruktør:
TeamGym talent U8
TeamGym micro A+B

 6126 6063  l.rosenby@hotmail.com
Mikael Møller-Jensen Mikael Ø. Møller-Jensen

Instruktør:
TeamGym micro A+B
TeamGym mini A + junior A (Holdleder)

 2920 7885  mikael.moller-jensen@ge.com
ole-koldby-jensen Ole Koldby Jensen

Instruktør:
TeamGym micro A+B

 2046 2465  oj@lip.dk
Pernille Kronholm Rasmussen Pernille Kronholm Rasmussen

Instruktør:
TeamGym talent U8 (Holdleder)
TeamGym mini A + junior A

 2057 0026  pernillekr@live.dk
rebecca-dalby-damm Rebecca Dalby Damm

Instruktør:
Øvede Piger 20+

 2751 8180  rebecca.dalbydamm@gmail.com
Stine Paulsen Stine Greta Paulsen

Instruktør:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

 2849 2519  stine.g.paulsen@hotmail.com
Stine Pedersen Stine Pedersen

Instruktør:
Grand Prix mini

 6015 5152  stine.p@hotmail.com
Tanja T. Haas Tanja T. Haas

Instruktør:
Power Effekt

 2398 4116  tmhaas@webspeed.dk
tobias-falslund-andersen Tobias Falslund Andersen

Instruktør:
TeamGym talent U8
TeamGym micro A+B

 4053 7360  tobiasandersen94@hotmail.com
Winnie Skaarup Møller-Jensen Winnie Skaarup Møller-Jensen

Instruktør:
TeamGym mini A + junior A

 6128 3361  winn.moeller@gmail.com
alfred-eskelund Alfred Eskelund

Hjælpeinstruktør:
TeamGym micro A+B

   
Andrea Graves Larsen Andrea Graves Larsen

Hjælpeinstruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

   
Anna Kølle Andersen

Hjælpeinstruktør:
Princesseholdet (4-5 år)

   
  Asta Grønager Thulesen

Hjælpeinstruktør:
Drengespring 9-13 år

   
  Astrid Højvang

Hjælpeinstruktør:
Micro turbo 4-5 år
Mini turbo 5-6 år

   
caroline-ariane-wraae Caroline Ariane Wraae Rasmussen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix mini

   
Ida Jäger Laursen Ida Jäger Laursen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix pigerække

   
ida-vinther-rasmussen Ida Vinther Rasmussen

Hjælpeinstruktør:
Princesseholdet (4-5 år)

   
  Karoline Kølle Andersen

Hjælpeinstruktør:
Micro turbo 4-5 år
Mini turbo 5-6 år

   
kristoffer-riddersholm-kristensen Kristoffer Riddersholm Kristensen

Hjælpeinstruktør:
TeamGym talent U8

   
Lærke Menzel Lærke Julie Hveisel Mensel

Hjælpeinstruktør:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

   
Mads Erik Vinther Knudsen

Hjælpeinstruktør:
Pigespring 0.-4. klasse
TeamGym talent U8

   
niels-peter-knudsen Niels Peter Knudsen

Hjælpeinstruktør:
TeamGym mini A + junior A

   
stinna-enghuus-svendsen Stinna Enghuus Svendsen

Hjælpeinstruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

   
tobias-grosen Tobias Grosen

Hjælpeinstruktør:
TeamGym micro A+B

   
TrineRigetJorgensen Trine Riget Jørgensen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix TWEENS