KUNNE DU TÆNKE DIG AT VÆRE VORES NYE INSTRUKTØR?

Vi er altid på udkig efter nye engagerede personer som kunne have lyst til at have med børn, unge og ældre at gøre.

Vi er en forening som både rummer breddegymnastik og konkurrencehold.

Her på hjemmesiden under Hold kan du se de mange typer hold vi har.

Hvis du har mod på at prøve kræfter med dit eget hold og måske du har dine egne ideer til et hold, så tilmeld dig her og vi vil tage kontakt til dig snarest.

TILMELD
 

NAVN

TLF

EMAIL

  Anna Eriksen

Instruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

5152 6417 anna-eriksen@hotmail.com
annette-riddersholm-kristensen Annette Riddersholm

Instruktør:
TeamGym Mini A + Junior A

3095 1275 ariddersholm@gmail.com
  Camilla Ebersbach

Instruktør:
Grand Prix Mikro

 2011 9908 camillalarsen18@hotmail.com
camilla-frederiksen Camilla Schiødt Risager

Instruktør:
Grand Prix Junior

2811 3667 camillasf@live.dk
Camilla Kvorning Storgaard Camilla Kvorning Storgaard

Supporter:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken

2345 1365 camillakstorgaard@hotmail.com
caroline-ariane-wraae Caroline Ariane Wraae Rasmussen

Instruktør:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken

5335 0779 caroline@mxm.dk
Charlotte Ellehuus Charlotte Ellehuus

Instruktør:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

5074 0678 charlotte-ellehuus@hotmail.com
claus-toft Claus Toft

Instruktør:
Drengespring (4-5 år)

4055 5231 ctoftchristensen@gmail.com
Erick Rosenby Morales Erick Rosenby Morales

Instruktør:
TeamGym Talent U8

3092 1250 erickrmorales1@gmail.com
Freja Gomes Freja Gomez

Instruktør:
Forældre/Barn 2-4 år

2666 3603 frejaholm@msn.com
Helle Buchbjerg Helle Buchbjerg

Instruktør:
TeamGym Micro A+B

2463 3126 helle.buchbjerg@rsyd.dk
karin-l-kappel Karin L. Kappel

Instruktør:
Drengespring (4-5 år)

3168 2155 karinkappel@hotmail.com
Kirsten Bomholdt Poulsen

Instruktør:
Motionsgymnastik for mænd

2729 5442 k.bomholdt@hotmail.com
Laura Kieler Laura Kieler

Instruktør:
Pigespring 0.-4. klasse (Holdleder)

2874 3221 laura.kieler0704@gmail.com
line-staehr Line Stæhr

Instruktør:
Grand Prix Junior
Grand Prix Senior

6095 6758 bygmark20@gmail.com
Lone Knudsen Krogsbøll Lone Knudsen Krogsbøll

Instruktør:
Rytmepiger (6-9 år)

5177 7344 lone@krogsboell.dk
Louise Rosenby Morales Louise Rosenby Morales

Instruktør:
TeamGym Talent U8

6126 6063 l.rosenby@hotmail.com
Lærke Menzel Lærke Julie Hveisel Mensel

Instruktør:
Micro turbo (4-5 år)
Mini turbo (5-6 år)

2621 2592 l.mensel2112@gmail.com
Mikael Møller-Jensen Mikael Møller-Jensen

Instruktør:
TeamGym Mini A + Junior A (Holdleder)

2920 7885 mikael.moller-jensen@ge.com
ole-koldby-jensen Ole Koldby Jensen

Instruktør:
TeamGym Micro A+B

2046 2465 oj@lip.dk
Pernille Kronholm Rasmussen Pernille Kronholm Rasmussen

Supporter:
TeamGym Talent U8
TeamGym Mini A + Junior A

2057 0026 pernillekr@live.dk
rebecca-dalby-damm Rebecca Dalby Damm

Instruktør:
Øvede Piger 20+

2751 8180 rebecca.dalbydamm@gmail.com
Stine Pedersen Stine Pedersen

Instruktør:
Grand Prix Mini
Grand Prix Pigerækken
Grand Prix Senior

6015 5152 stine.p@hotmail.com
Tanja T. Haas Tanja T. Haas

Instruktør:
Power Effekt

2398 4116 tmhaas@webspeed.dk
tobias-falslund-andersen Tobias Falslund Andersen

Instruktør:
TeamGym Talent U8
TeamGym Micro A+B

4053 7360 tobiasandersen94@hotmail.com
Winnie Skaarup Møller-Jensen Winnie Skaarup Møller-Jensen

Instruktør:
TeamGym Mini A + Junior A

6128 3361 winn.moeller@gmail.com
alfred-eskelund Alfred Eskelund

Hjælpeinstruktør:
TeamGym Micro A+B

   
Andrea Graves Larsen Andrea Graves Larsen

Hjælpeinstruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

   
Anna Kølle Andersen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix Mikro

   
  Flemming Holm Bergholdt

Hjælpeinstruktør:
TeamGym Talent U8

   
Ida Bugge Ida Bugge

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix Junior

   
Ida Jäger Laursen Ida Jäger Laursen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix Junior

   
ida-vinther-rasmussen Ida Vinther Rasmussen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix Mikro

   
Lærke Menzel Louise Damgaard-Nielsen

Hjælpeinstruktør:
Drengespring (4-5 år)

   
niels-peter-knudsen Niels Peter Knudsen

Hjælpeinstruktør:
TeamGym Mini A + Junior A

   
  Petrine Marie Hansen

Hjælpeinstruktør:
Pigespring 0.-4. klasse

   
TrineRigetJorgensen Trine Riget Jørgensen

Hjælpeinstruktør:
Grand Prix Junior